TEST SÜRÜŞÜ.

Şimdi BMW Dilediğiniz Yerde ile dilediğiniz yerde ve zamanda test sürüşü gerçekleştirebilirsiniz. Test sürüşü yapmak istediğiniz modeli seçin, sizin için uygun bir adres belirleyin ve test etmek istediğiniz BMW modeli size gelsin.

MODEL SEÇİN.

BMW Dilediğiniz Yerde ile birkaç adımda randevunuzu oluşturarak test sürüşü gerçekleştirmek artık çok kolay. Test etmek istediğiniz modeli formu doldurarak seçmeniz yeterli.

YERİ VE ZAMANI SEÇİN.

BMW Dilediğiniz Yerde ile test etmek istediğiniz BMW Modelini belirledikten sonra tercih ettiğiniz test sürüşü zamanını ve test sürüşü yapmak istediğiniz adresi seçerek randevu talebinizi oluşturun.

KEYFİ DENEYİMLEYİN.

Ve hepsi bu kadar, şimdi keyfi deneyimleme zamanı. BMW Dilediğiniz Yerde ile test etmek istediğiniz BMW modeli sizinle buluşmaya hazır.

SIKÇA SORULAN SORULAR.

BMW Dilediğiniz Yerde ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları sizin için derledik.

BMW Dilediğiniz Yerde ile BMW Yetkili Satıcılarında bulunan BMW marka test otomobilleri ile test sürüşü gerçekleştirebilirsiniz. Test etmek istediğiniz otomobilin tercih ettiğiniz BMW Yetkili Satıcıda bulunup bulunmadığını “BMW Yetkili Satıcınızı ve BMW Modelini Seçin” sayfasında kontrol edebilirsiniz.

BMW Dilediğiniz Yerde randevu talebinizi teyit etmek amacıyla Borusan Otomotiv BMW İletişim Merkezi tarafından 0212 386 2424 numaralı telefon numarasından aranarak randevu talebiniz teyit edilecektir.

Evet, test sürüşü için randevunuzu üye girişi yaparak gerçekleştirdiyseniz hesabınıza giriş yaparak BMW Dilediğiniz Yerde Randevularım bölümünden güncelleyebilirsiniz. Eğer üye girişi yapmadıysanız randevunuzu oluşturduğunuz BMW Yetkili Satıcımız ile iletişime geçerek randevunuzda güncelleme gerçekleştirebilirsiniz.

Evet, test sürüşü gerçekleştireceğiniz otomobil ile ilgili tüm detayları ve test sürüşü rotası ile ilgili bilgileri sizinle paylaşmak adına BMW Dilediğiniz Yerde Danışmanınız test sürüşünüzde size eşlik edecek.